Motus AX jest nową technologią lasera z systemem aleksandrytowym. W połączeniu z głowicą Moveo rewolucjonizuje rynek laserowej depilacji, bo w sposób szybki, bezbolesny i skuteczny jest w stanie całkowicie i trwale zredukować owłosienie już podczas 3-4 zabiegów.

Wrastające włoski, podrażniona skóra, zaczerwienienia, zacięcia, bolące krostki. To szczegóły, które mogą oszpecić nawet najpiękniejsze nogi. Delikatna skóra, w takich miejscach jak pachy czy bikini na ogół znosi golenie jeszcze gorzej. Dlatego warto pozwolić jej już raz na zawsze odetchnąć i pozbyć się owłosienia korzystając z depilacji laserowej.

Mit 1 – zbyt droga

Mimo że mogłoby się wydawać, że depilacja laserowa jest zbyt droga, warto porównać, ile wydaje się rocznie na wosk czy maszynki. Nagle okazuje się, że jest to inwestycja, która się naprawdę opłaca! Koszt najskuteczniejszego dostępnego na rynku lasera Motus AX w Klinice La Perla waha się od 200 do 600 zł w zależności od obszaru. A całkowity efekt widoczny jest już po 3-4 zabiegach. A przede wszystkim można zapomnieć o maszynkach do golenia i innych sposobach, bo włosy są usuwane na stałe.

Mit 2 – wymaga wielu powtórzeń

Starsze technologie, dostępne na rynku (jak np. IPL) wymagały od 6 do 8 powtórzeń, a efekt nie był trwały. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku najnowszych rozwiązań, na przykład lasera aleksandrytowego, który znacznie szybciej osiąga zamierzony efekt. Dlaczego nie wystarcza 1 zabieg? Ponieważ laser może trwale usunąć tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Nie wszystkie włoski są jednocześnie w tym samym momencie cyklu, dlatego by pozbyć się ich całkowicie potrzeba zabieg powtórzyć ok.3-4 razy w miesięcznym odstępnie, by mieć pewność, że laser natrafił na wszystkie włosy przechodzące fazę wzrostu.

Mit 3 – Jest bolesna

Wiele pacjentek obawia się bólu wywołanego laserową depilacją. Jednak dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w urządzeniu Motus AX tj. szafirowej głowicy chłodzącej, która schładza skórę do 15 stopni zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie ma potrzeby nakładania nawet żelu chłodzącego, co sprawia, że zabieg jest wyjątkowo komfortowy.

Mit 4 – Długo trwa

Dawniej depilacja kojarzyła się z długimi godzinami spędzonymi w gabinecie kosmetycznym. Głowica Motusa ma średnicę 20 mm i wysyła fale o długości 750 nm. Obecna technologia pozwala więc na pozbycie się włosków z obszaru 10×10 cm w zaledwie 25 sekund!

Mit 5 – Tylko dla ciemnych włosów

Do tej pory depilacja laserowa dyskryminowała osoby o jasnych włosach lub takie z ciemniejszym fototypem skóry. Motus AX działa na innych parametrach, niż działały lasery do tej pory, dzięki czemu usuwa nawet włosy blond lub siwe, a także można wykonać go na ciemnej i opalonej skórze bez ryzyka skutków ubocznych. Żaden inny typ lasera nie łączy tak skutecznej absorpcji melaniny, wysokiej mocy szczytowej i możliwości wyboru krótkich długości impulsu. Ponadto jest to bardzo bezpieczny zabieg (dystrybutorem jest ITP. S.A.), a wykonywanie go przez specjalistę wyklucza możliwość poparzenia skóry.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą merytoryczną

w tworzeniu unikalnych i eksperckich treści. Zachęcamy do kontaktu!

tel. 602 792 682 pr@la-perla.pl www.klinikalaperla.pl