USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE - USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE

USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE

LOGO ip
OpisInstytut Podologii jest wiodącym Instytutem dysponującym najnowocześniejszym sprzętem oraz wiedzą w dziedzinie podologii i związanej z tym podologii sportowej.
versum-horyzontalne
OpisZdobycie nowych usługobiorców to nie lada wyzwanie dla osób rozpoczynających działalność w branży. W ich pozyskaniu oraz łatwym zarządzaniu gabinetem kosmetycznym pomoże Versum
Delie_LogoFinal
OpisBioline to profesjonalna i luksusowa włoska marka kosmetyczna, która na przestrzeni ponad trzydziestoletnich doświadczeń wypracowała pozycje lidera w branży.
reklama_twoj_styl
OpisTwój Styl - gabinet funkcjonuje od 1998 roku. Każdego roku poszerza swoje umiejętności w różnych dziedinach kosmetyki uczestnicząc w szkoleniach dla profesjonalistów.
20131114_164043
OpisFirma powstała jako alternatywa dla tradycyjnych fitness klubów z myślą o kobietach, które poszukują nowoczesnych i innowacyjnych form kształtowania sylwetki oraz zabiegów kosmetycznych.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM