Medycyna estetyczna - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

Medycyna estetyczna

Botox budzi różne skojarzenia i kontrowersje. Jego wykorzystywanie w procedurach medycznych i zabiegach estetycznych jest znane i cenione. Skąd bierze się więc czarny PR tego produktu? Czym jest botox i czy warto po niego sięgnąć?

Młoda i jędrna skóra bez zmarszczek to marzenie wielu osób. Niestety wszelkie starania o zachowanie nienagannego stanu skóry niweczy powstawanie zmarszczek. To zjawisko ma kilka przyczyn, które mogą w dodatku nakładać się na siebie i powodować przyspieszone powstawanie zmian na skórze.

Biały uśmiech prezentuje się doskonale, co do tego można mieć pewność. Naturalny kolor uzębienia pozostawia jednak często bardzo wiele do życzenia. Oscyluje zazwyczaj pomiędzy złamaną bielą a kością słoniową, bywa szarawy lub pełen żółtych przebarwień.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM