USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE - USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE

USŁUGI KOSMETYCZNE, PODOLOGICZNE I MEDYCZNE

12294774_424117791112616_6789346428158245387_n
OpisSerdecznie zapraszam na masaże oraz zabiegi kosmetyczne całego ciała
logo salon
OpisDzięki ogromnemu zaangażowaniu całego Zespołu oraz dbaniu o najdrobniejsze szczegóły dotyczące standardów i jakości usług
Wejście-Discolor
OpisStudio urody Discolor to kosmetyka i fryzjerstwo w jednym, to miejsce gdzie można na chwile się zatrzymać i naładować baterie.
1446243901894
OpisWitamy serdecznie w salonie EXPERT STUDIO.
harten_beauty
OpisGABINET KOSMETYKI ESTETYCZNEJ

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM