Produkty kosmetyczne do pielęgnacji domowej - Produkty kosmetyczne do pielęgnacji domowej

Produkty kosmetyczne do pielęgnacji domowej

pianka_black
OpisInnowacyjna nawilżająca pianka do stóp COLORFUL BLACK do skóry suchej i zrogowaciałej.
DDCreamMousse1
OpisBezzapachowy mus to podwójna ochrona do nocnej pielęgnacja stóp, skomponowana wg unikatowej technologii Dermal Infusion
b577cafe1954d4064369c012af5ebc3d
OpisTym intensywnie nawilżającym kremem pielęgnacyjnym do cery suchej i wymagającej z liposomami odżywisz i zregenerujesz skórę
linia_arganowa
OpisNawilżający szampon na bazie czystego olejku arganowego do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych.
serum_nowe (2)
OpisBioaktywne serum regenerujące do twarzy to skuteczny i w 100% naturalny kosmetyk do pielęgnacji cery dojrzałej.
6_250ml-3w1-mleczko-oczyszczaj-ce-i-do-demakija-u-z-kolage_thb
OpisCollagen 3-w-1 mleczko oczyszczające z kolagenem jest praktycznym i skutecznym kosmetykiem dla suchej, odwodnionej, a także dojrzałej skóry.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM