Produkty kosmetyczne dla Twojego salonu - Produkty kosmetyczna dla Twojego salonu

Produkty kosmetyczne dla Twojego salonu

DSC_5893_LR_PS
OpisWkładki ortopedyczne podosystem.pl to innowacyjny sposób zaopatrzenia ortopedycznego pacjenta z wadami stóp w gabinecie podologicznym.
ozonosept-komplet-2017
Opis„Maść i oliwa ozonowana Ozonosept firmy Metrum Cryoflex, dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, zawierają optymalne stężenie ozonu gwarantujące bezpieczne i skuteczne działanie.
105814_Maske_jpg_RGB
OpisNawilża i wygładza skórę. Wspaniały zapach działa relaksująco i zwiększa optymizm.
logo_2derm
OpisNowa opatentowana emulsja o efektywnym działaniu pielęgnacyjnym dla skóry uszkodzonej, problematycznej i nadwrażliwej.
leorex active m
OpisInnowacyjny zabieg w saszetce, który skutecznie wypycha zmarszczki już po 10-15 minutach zapewniając naturalny lifting i widoczne efekty bezpośrednio po aplikacji.
P128
OpisPreparat przeznaczony do zabiegów złuszczania naskórka na twarz i ciało. Forma żelowa preparatu sprawia, że penetruje skórę powoli, zmniejszając właściwości drażniące.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM