Pomagamy zwierzakom - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

POMAGAMY ZWIERZAKOM

gaja mini

Gaja jest pod opieką Fundacji Serce dla Zwierząt od 2 miesięcy. Jak wiele się zmieniło w jej życiu trudno pokazać na zdjęciach. 
Gaja odżyła nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Nie ma śladu po zastraszonym, przerażonym, niesamowicie smutnym psie. 
Gaja kocha ludzi. Ufa...Uczy się bawić. Kocha spacerki. Ciągle merda ogonkiem i rozdaje buziaki. Już nigdy nie jest głodna i nigdy nie będzie nieszczęśliwa. Obecnie po długim pobycie w szpitalu, Gaja zamieszkała w hoteliku. 
Do pełni szczęścia brakuje tylko kochającego domu!

c47d0440-0966-5cea-b50a-123c38722cb3

Amelka - największa od początku i najbardziej przebojowa z całego rodzeństwa. Alessia jest odrobinkę bardziej nieśmiała. Niewidzące oczko nie przeszkadza jej być beztroską kicią - razem ze swoją siostra tworzą cudowny duet.Kicie są chętne do zabaw i pieszczot. Są zsocjalizowane z psami i innymi kotami. To po prostu nakolankowe mruczki :) Są odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia. Bezbłędnie korzystają z kuwetki.
Urodziły się w połowie/pod koniec sierpnia.

"Wracając dziś z pracy do domu na ul. Sobieskiego na pasie zieleni zobaczyłam przerażonego psa. Pies przebiegał przez ulicę i wracał z powrotem na pas. Wyglądał jakby już był potrącony,bardzo przestraszony i w szoku. Zareagowałam natychmiast. Samochody omijały go, trąbiły. Ludzie jechali dalej...Chciałam mu pomóc, spróbować go złapać. Nie zdążyłam zrobić niczego...Potworny huk, pisk, fruwające części auta...Pies jak szmaciana lalka wyleciał w górę i przeleciał dobrych kilka metrów, odbił się od ziemi i przekoziołkował daleko na pobocze. Pobiegłam do niego, złapałam by nie wyskoczył znów pod koła aut. Był przytomny, szoku gryzł, wył ale nie miał siły wstać. Zbiegli się gapie i z nieba spadł Pan Jarek z Sawa Taksi, który zatrzymał się nie po to by popatrzeć. Zapakowaliśmy psa do auta i pojechaliśmy do najbliższej znanej mi lecznicy po pierwszą pomoc a następnie zawieźliśmy go do Multiwetu. Pani, która potrąciła psa zabrała z drogi swoją tablicę rejestracyjną i tyle ją widziałam. Byłam zdenerwowana, skupiona na psie. Nie wiem nawet jaki był kolor jej samochodu.
Pies zapchlony, brudny, zakleszczony, bez obroży, bez czipa. Półprzytomny. RTG wykazało bardzo kiepskie złamanie miednicy, obite płuca, obity pęcherz. Janek spędził w szpitalu ponad 2 tygodnie. Rokowania były ostrożne ale UDAŁO SIĘ! Przeżył :) Wyszedł ze szpitala i zamieszkał w hoteliku, gdzie dochodził do pełni sił."

Od tego czasu minął rok. Janek tryska energią, wygląda świetnie! Jest zdrowy i szczęśliwy. Czeka na dom.

Grafit - cudowny mruczący mimo cierpienia kot, pełen spokoju, cierpliwości, spragniony miłości. Zauroczył nas od pierwszego wejrzenia, kiedy tylko zobaczyliśmy apel dobrych ludzi o poszukiwaniach dt dla niego. Jeśli by go nie znalazł miał jako wolnożyjący kot zostać wypuszczony po zabiegu kastracji w Koterii w miejsce bytowania. Ale Grafit to taka duża ciapa. Na prawdę dziwimy się jak on sobie radził na ulicy. Podejrzewamy, że wypuszczony stanąłby, rozejrzał i załamał bo nie wiedział co ze sobą zrobić, gdzie iść.

min-Negritta

Negritta ok 2 letnia kochana kocica szuka domu bez innych zwierząt. Może mieszkać ze starszym dzieckiem. Kocha przesiadywać na kolanach opiekuna i cudownie głośno mruczeć. Jest czyściutka, zawsze trafia do kuwety. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana.

Zuza to młoda suczka. Energiczna i żywiołowa. Także bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka. Jak trzeba to potrafi szczekać. Kojarzy podstawowe komendy.

Ten piękny srebrny kocurek dostał imię amerkańskiego rozrabiaki Clyde. Choć figle i psoty mu w głowie pięknie mruczy i łasi się do człowieka. Clyde ma około roku i szkoda żeby życie spędził w schroniskowym boksie. Lubi inne koty, więc szybko zadomowi się w nowym domku z innym futrzastym kotem lub kotką, sam też da sobie radę. Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.

Buba to urocza około 5 letnia koteczka, która często pokazuję języczek dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej uroczo od innych kotów. Nieznana jest jest jej historia, prawdopodobnie miała kochający dom bo garnie się do człowieka, zna dotyk i się go domaga miałczeniem oraz podsuwa glowę do głaskania. Koteczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Życie mnie nie rozpieszczało. Mój właściciel, u którego mieszkałam musiał mnie oddać idąc na ciężką operację na raka. Nie miał rodziny i nikt nie chciał mnie przygarnąć. Schronisko mnie uratowało ale tylko od głodu, choroby i braku miejsca do spania. Mieszkałam na kanapie a teraz deski drewniane i smutek po stracie opiekuna. Jestem młoda około 2 lat i bardzo grzeczna. Proszę tylko o miłość i szczęśliwy dom. Adoptuj mnie a dowiesz się jak można być kochanym.

Migotka (długowłosa sunia) to sunia w średnim wieku. Jest bardzo radosna, pozytywnie nastawiona i szukająca kontaktu z człowiekiem. Niestety nie widzi, ale słuch i węch pomagają jej we wszystkich czynnościach.

Jestem sobie ORO mam około 4 lat i do schroniska trafiłem w lutym 2014r. Kocham spacery, na których nadaję tempo. Lubię skakać i się bawić.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM