MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

KLAPP COSMETICS

Niemal każda kobieta wchodząca do salonu kosmetycznego pragnie w nim przeżyć chwile relaksu i odprężenia, ale z całą pewnością głównym celem jej wizyty poza odświeżeniem i nawilżeniem cery jest jej odmłodzenie.

Niestety nie ma leku czy preparatu kosmetycznego, który potrafiłby zatrzymać czas. Jednak jest wiele metod mniej lub bardziej inwazyjnych, które są w stanie spowolnić proces starzenia się skóry i w wyraźny sposób zniwelować jego symptomy.

Najlepsze efekty przynosi połączenie precyzyjnie dobranych do potrzeb cery preparatów pielęgnacyjnych z odpowiednią technologią służącą ich wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry. Spośród wielu metod stosowanych w kosmetyce anti-aging, największą popularnością cieszy się w ostatnich latach mezoterapia, zarówno igłowa jak i bezigłowa.

Michael Pistor – francuski uczony w roku 1952 wprowadził mezoterapię do medycyny jako metodę miejscowego znieczulania podczas zabiegów stomatologicznych. Tak przeprowadzane iniekcje podskórne wprowadzono również do dermatologii. Stąd prostą drogą mezoterapia trafiła do kosmetologii, a     ciągły rozwój technologii w parze z medycyną estetyczną umożliwił stworzenie mezoterapii bezigłowej- nieinwazyjnej , a równie skutecznej metody odmładzania , korekty defektów urody i podkreślania jej walorów.

Przeprowadzane badania kliniczne wykazały dużą skuteczność w zakresie wprowadzania składników nieinwazyjną metodą – bez użycia igły. Bazą sukcesu mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE firmy KLAPP jest zachodzący podczas jej wykonywania proces elektroporacji, który umożliwia dostarczenie do głębokich warstw skóry składników biologicznie czynnych bez uszkodzenia błon komórkowych. Stwierdzono obecność czynników aktywnych nawet we włóknach kolagenowych i elastynowych oraz skórze właściwej czy ścianach naczyń krwionośnych.

Przy doborze rodzaju zabiegów i technik ich wykonania należy pamiętać, że nie wszystkie klientki chcą decydować się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Niepowtarzalną zaletą zastosowania oferowanej przez firmę KLAPP mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE w kosmetyce jest jej bezpieczeństwo i wykluczenie konieczności przerwania ciągłości naskórka. Co bardzo ważne, nie łączy się ona z ryzykiem powikłań podobnym do zabiegów chirurgicznych. To niepodważalny argument przemawiający za wyborem tego rodzaju zabiegu w procesie pielęgnacji, profilaktyki, a nawet wsparcia leczenia dermatologicznego.

Dzięki wykorzystaniu mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE marki KLAPP podczas zabiegu istnieje możliwość w stosunkowo krótkim czasie dostarczyć skórze niezbędnych dla jej prawidłowego funkcjonowania i odnowy składników: witamin, ekstraktów roślinnych, mikro- i makroelementów, peptydów czy kwasu hialuronowego. Najważniejsze, aby przeprowadzona kuracja była wyspecjalizowana i ukierunkowana na zdiagnozowany przez kosmetologa problem.

Zadaniem mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE marki KLAPP jest nie tylko zablokowanie destruktywnych procesów skutkujących   starzeniem się skóry. Z dużym sukcesem może być stosowana w przypadku występowania przebarwień, zmian trądzikowych, teleangiektazji, odwodnienia, czy innych problemów wymagających zastosowania intensywnie działających preparatów.

Koktajle wykorzystywane podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej to często szeroka gama składników aktywnych o dużej koncentracji, wysokiej aktywności biologicznej i co najważniejsze-gwarantowanej czystości farmaceutycznej oraz czystości pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejów mineralnych.

Firma Klapp Cosmetics w linii CLINICAL CARE zastosowała składniki opracowane i opatentowane przez firmy farmaceutyczne będące w czołówce światowej- Mibelle Biochemistry, Sederma, Rahn, Lipotec czy Rovi Cosmetics. Wykorzystane substancje czynne to między innymi to koncentraty PoreAway®, Meiritage®, Cell-life Code będące naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego.

Wykonywanie zabiegów przy wsparciu mezoterapii bezigłowej z linii CLINICAL CARE marki KLAPP daje możliwość szybkiej poprawy stanu skóry. Pełni ona funkcję „środka dopingującego ”, pobudzającego procesy naprawcze i regeneracyjne. Efekty osiągane tą drogą są długotrwałe, bowiem źródłem sukcesu pielęgnacyjnego jest zarówno oddziaływanie bezpośrednio na głębokie warstwy, ale przede wszystkim z dużą precyzją opracowane w technologii high-tech składniki aktywne.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM