System rezerwacji online - versum.pl - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

Versum – program, który pomoże w zarządzaniu gabinetem kosmetycznym

 

Co decyduje o sukcesie gabinetu kosmetycznego? Profesjonalny sprzęt, wykwalifikowana kadra, konkurencyjne ceny oraz… klienci. Zdobycie nowych usługobiorców to nie lada wyzwanie dla osób rozpoczynających działalność w branży. W ich pozyskaniu oraz łatwym zarządzaniu gabinetem kosmetycznym pomoże Versum – program stworzony na miarę potrzeb firm z branży beauty.

Pożegnaj się z bałaganem

Ogromna liczba dokumentacji to jeden z mniej przyjemnych aspektów zarządzania własnym biznesem. Praca w gabinecie kosmetycznym to nie tylko rzetelne realizowanie usług oraz troska o klientów, ale również wiele godzin poświęcanych na prowadzenie dokumentacji. Najważniejszym przedmiotem w każdym salonie jest terminarz, w którym notowane są wizyty. Często panuje w nim bałagan – daty i godziny zabiegów są nie tylko wpisywane i wykreślanie, ale także przekładane oraz poprawiane. Co więcej, jego zgubienie lub zniszczenie (wystarczy, że na papier wyleje się kawa) równa się prawdziwej katastrofie.

Z Versum problemy tego typu zwyczajnie znikają. Oprogramowanie wyposażone jest w czytelny terminarz wizyt, w którym możesz na bieżąco dokonywać zmian. Co ważne, jest to inteligentne narzędzie, które stale synchronizuje się z rezerwacjami dokonywanymi przez Twoich klientów on-line (aplikacja na Twojej stronie rezerwacji wizyt w Versum sama będzie sugerowała usługobiorcom dostępne terminy i godziny wizyt). Terminarz pozwala również na śledzenie historii zmian poszczególnych wpisów. To funkcjonalność, dzięki której sprawdzisz, kiedy i który z pracowników dokonał modyfikacji. Narzędzie także efektywnie przyspiesza pracę w terminarzu, podpowiadając imiona i nazwiska pracowników i klientów.

 rezerwacje online

Poznaj lepiej swoich klientów

Indywidualne podejście jest kluczem do dobrych relacji z klientem. Dzięki Versum osoby odwiedzające Twój gabinet kosmetyczny przestaną być anonimowe. Wystarczy, że wpiszesz nazwisko usługobiorcy w oknie wyszukiwarki programu. Dzięki temu w kilka chwil zyskasz dostęp do pełnej historii wizyt (włącznie z informacjami o tym, który z pracowników obsługiwał konkretną osobę). Znajdziesz tam również dane dotyczące udzielanych rabatów oraz inne przydatne informacje. To niezastąpiona wskazówka, dzięki której będziesz wiedział jak rozmawiać z klientem. To także podpowiedź dotycząca oczekiwań usługobiorców, która pozwali Ci zaoferować im interesujące usługi dodatkowe i rabaty.

Versum umożliwia również wygodne przeglądanie bazy informacji – dzięki dostępnym filtrom będziesz w stanie wyszukać usługobiorców cechujących się konkretnymi cechami (np. z uwagi na częstotliwość wizyt czy rodzaj preferowanych usług). Co ważne, dostęp do bazy klientów może zostać skonfigurowany tak, aby mogli korzystać z niego jedynie zaufani pracownicy. Dzięki temu ustrzeżesz ją przed niepowołanymi osobami.

 

Miej pełną kontrolę nad swoimi finansami

Versum to narzędzie, które daje Ci pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej firmie. Oprogramowanie na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące kadry oraz finansów i na tej podstawie generuje przejrzyste raporty. Dzięki temu będziesz w stanie stale śledzić zmiany i zareagować w przypadku, kiedy coś zacznie iść nie po Twojej myśli. Statystki pozwolą Ci obiektywnie ocenić skuteczność poodejmowanych działań, zoptymalizować wydatki i zwiększyć zysk. To także nieocenione narzędzie, dzięki któremu będziesz w stanie realnie ocenić, jaka liczba klientów odwiedzi Twój salon w przyszłości i na tej podstawie zaplanować harmonogramy pracowników i zamówić odpowiednią ilość preparatów oraz akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia zabiegów. Co ważne, wszystkie statystyki możesz łatwo wyeksportować do Excela lub wydrukować.

Przeglądanie raportów to także doskonały sposób na kontrolę nad pracownikami. Dzięki raportom będziesz wiedział, które z zatrudnionych osób cieszą się największą popularnością wśród klientów. Co więcej, zyskasz dane dotyczące liczby wypracowanych godzin oraz zysków generowanych przez poszczególnych pracowników. To nieoceniona informacja, która pozwoli Ci podjąć mądre decyzje dotyczące kadry i wynagrodzić tych, którzy w największym stopniu przykładają się do rozwoju Twojej działalności.

 

Z Versum możesz korzystać gdzie i kiedy chcesz.

To naprawdę proste i wygodne. Do korzystania z Versum potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu. Oprogramowaniem możesz zarządzać zarówno z poziomu tradycyjnych komputerów, jak i za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów). Wystarczy, że w przeglądarce zalogujesz się na swoim profilu na stronie www.versum.pl. Dzięki temu w kilka sekund zyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i będziesz mógł rozpocząć zarządzanie swoim biznesem. To doskonałe rozwiązanie dla małych i dużych firm, które pozwala zwiększyć przychody i obniżyć wydatki przeznaczane na załatwianie formalności. Prowadząc gabinet kosmetyczny z Versum, zyskujesz dodatkowy czas, który możesz poświecić swoim klientom.

system rezerwacji online

 

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM