Pielęgnacja ciała - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

Pielęgnacja ciała

1

SCANDINAVIA - oleje do pielęgnacji twarzy

Olejki do codziennej pielęgnacji twarzy. Tworzone ręcznie na bazie najwyższej jakości olejów.
Przeznaczone do każdego rodzaju cery.

Pielęgnacja dziecięcej skóry wymaga szczególnej uwagi o każdej porze roku, ale latem jest to kwestia jeszcze bardziej priorytetowa. Jak łatwo zauważyć, skóra dziecka jest o wiele bardziej wrażliwa i delikatna od skóry dorosłego człowieka, a tym samym jest zdecydowanie silniej narażona na poparzenia słoneczne i podrażnienia. Jak chronić dziecięcą skórę latem? O czym należy pamiętać i na co zwrócić uwagę?

Trudno o specyfik o tak szerokim zastosowaniu, jak olej kokosowy. Jego cenne właściwości doceniają kucharze i cukiernicy, a także producenci kosmetyków. Słoik oleju kokosowego to inwestycja w zdrową kuchnię, ale też w gładką skórę i miękkie włosy. Jak to możliwe?

Kolory mogą wpływać na samopoczucie – uspokajać, koić skołatane nerwy i dodawać otuchy, budzić rozdrażnienie, niechęć i wiele innych emocji. Moc barw bywa niedoceniana i traktowana dość pobłażliwie, a tymczasem ich dobroczynny wpływ wykorzystuje się w lecznictwie oraz kosmetyce. Koloroterapia to oddziaływanie kolorami, które jest wykorzystywane w kosmetologii już od lat. Czy jest skuteczne? Jaki może mieć na nas wpływ i czy warto przetestować zabieg tego typu?

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) alarmuje: istnieje coraz większy problem z opornością bakterii na antybiotyki. Jesteśmy zagrożeni pojawieniem się superbakterii, na którą żaden ze znanych antybiotyków nie zadziała. To prawdziwy i bardzo poważny problem. WHO ostrzega, że musimy zapobiegać infekcjom, ale także zmienić sposób produkcji i używania antybiotyków, ponieważ konsekwencje będą katastrofalne.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM