Pielęgnacja profesjonalna - Pielęgnacja profesjonalna

Pielęgnacja profesjonalna

podologia-krem
Opis„Krem do stóp Beauty O’zone to nowoczesny kosmetyk zawierający w swoim składzie oprócz ozonowanej oliwy: mocznik, olej z ogórecznika, olej rycynowy, olejek lawendowy, olejek z drzewa herbacianego, kamforę, ment
Callus Softener1
OpisPreparat w sprayu zmiękczający zrogowaciały naskórek.
kot laser-2
OpisLaser SHR "Sphinx" to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na naszym rynku. Urządzenie pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nie tracąc przy tym najważniej
Genuiune_Snail_z_naklejka_0001
OpisW jakiej kondycji jest teraz Twoja skóra? Przesuszona? Z przebarwieniami? Trądzikowa?
7_dermafix_thb
OpisMikronakłuwanie frakcyjne DERMAFIX połączone z pillingami kwasowymi daje rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM