Trendy w makijażu jesień – zima 2014/2015 - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

MAGDALENA KOŁODZIEJCZYK

Każda kobieta marzy żeby wyglądać wyjątkowo. Ważna jest odpowiednia kreacja i fryzura, ale najważniejszym dopełnieniem jest makijaż, bo to właśnie on sprawia, że każda kobieta bez względu na wiek będzie wyglądać i czuć się wspaniale. Z pewnością wszystkie z nas chcą być modne i wpasowywać się w obecne trendy, które zmieniają się w każdym sezonie. Niezależnie od pory roku musimy pamiętać aby makijaż wyglądał naturalnie oraz posiadał działanie pielęgnacyjne i ochronne. Żeby tak było należy stosować przede wszystkim kosmetyki mineralne takich firm jak np. Jane Iredale. Produkty tej firmy pozwalają zachować zdrową skórą przez co oprócz pięknego wyglądu możemy czuć się pewnie poprzez komfort noszenia modnego makijażu.

W jesień i zimie 2014/2015 dominuje złoty cień, który króluje na wybiegach u znanych projektantów, mocna kreska na górnej powiece, odcień niebieskiego w różnorodnej postaci, intensywne zielenie. Make up no make up wyjątkowo pojawia się w tym sezonie w wersji rozświetlonej, przez co sprawia, że skóra wydaje się świeża i naturalna. Dla odważnych kobiet, które lubią mocne podkreślenie ust, propozycja wszystkich tonacji czerwonych warg jest dla nich idealnym rozwiązaniem, żeby jeszcze bardziej zostać zauważoną w codziennym życiu. Bardzo modne w tym roku jest również stosowanie różu w tym samym odcieniu co cienie na powiekach. Aby makijaż nam się nie rozpłynął to każdy powinien być on trwały a szczególnie ten, w którym będziemy spędzały cały dzień. W związku z tym musimy stosować kosmetyki o wyjątkowej odporności na wilgoć i wysoką temperaturę. Należy więc używać podkłady, pudry i wody utrwalające makijaż oraz absorbujące nadmiar potu. Kobiety najczęściej popełniają błędy przy doborze odpowiedniego koloru podkładu, który zwykle jest za ciemny. Dzieję się to zazwyczaj przez to, że dobierają je w złym oświetleniu. Trzeba więc pamiętać, że tradycyjne podkłady utleniają się w ciągu dnia a ich barwa po pewnym czasie ulega zmianie. Powinnyśmy nakładać podkład na środek czoła oraz na krawędź żuchwy i szyję w świetle dziennym, uzyskując ogólny obraz czy podkład pasuje do całości. Aby uniknąć wpadki w ciągu dnia poprzez zważenie się i zrolowanie kosmetyku na twarzy należy korzystać z produktów bez zawartości m.in. talku. Podsumowując, jestem pewna, że wśród tak ogromnie zróżnicowanych propozycji na jesień-zima 2014/2015 jakie dyktują nam najsławniejsi projektanci, każda kobieta powinna bez problemu znaleźć coś dla siebie w czym będzie czuła się wyjątkowo, pewnie i seksownie.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM