Makijaż - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

Makijaż

Letni makijaż rządzi się swoimi prawami – gorąca atmosfera powoduje, że część kosmetyków zupełnie nie sprawdza się podczas upałów. Może właśnie dlatego letnie trendy są często dość oszczędne i lżejsze. W tym sezonie szczególne modne makijaże to:

Sylwester to jedna z wielu okazji podczas których warto zabłysnąć i to dosłownie. Wystrzałowy makijaż, który przetrwa całonocne szaleństwo, to nie lada wyzwanie. Garść porad i przegląd najnowszych trendów sprawi, że o wiele łatwiej będzie go wykonać samodzielnie.

Nic tak nie podkreśla urody i naturalnej kobiecości, jak udany makijaż. Sprawdźmy, jakie trendy będą obowiązywały w sezonie letnim 2015!

Makijaż permanentny – co warto wiedzieć

Dobrze wykonany makijaż potrafi zdziałać cuda. Ukrywa przebarwienia i niedoskonałości. Rozświetla oczy, podkreśla usta, wydłuża rzęsy i nadaje cerze zdrowy wygląd. Wiele kobiet nie może sobie wyobrazić dnia bez wykonania choćby podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych i delikatnego makijażu. Coraz szybsze tempo życia, nadmiar obowiązków i spraw do załatwienia powoduje, że nie zawsze się to udaje. Może więc sposobem na doskonały wygląd będzie makijaż permanentny?

Każda z nas ceni sobie świetny wygląd, uwielbia błyszczeć w towarzystwie i marzy o wiecznie młodej cerze. Inwestujemy w najlepsze kosmetyki, stosujemy makijażowe sztuczki. Ale czy tak naprawdę wiemy, co kryje się za obietnicami producentów?
INCI, z czym się to je

W kosmetykach drogeryjnych często spotkamy substancje takie jak: Aqua, czyli woda, która występuję zwykle na początku składu i stanowi rozpuszczalnik. Substancje aktywne to nic innego jak wyciągi roślinne lub witaminy, które przenikają w głąb skóry odżywiając ją. Emulgatory, choć brzmią skomplikowanie, w bardzo prosty sposób łączą wodę i olej, w efekcie dając nam spójną konsystencje kosmetyku. Na końcu etykiety nierzadko widnieją konserwanty i substancje nadające produktowi nieziemski zapach.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM