JK Surgical to przedstawiciel firmy Swann-Morton – brytyjskiego producenta ostrzy stworzonych z myślą o branży medycznej oraz kosmetycznej. Swann-Morton oferuje szeroki wybór najlepszej jakości narzędzi dopasowanych do potrzeb podologów.

Klasyczne ostrza, rękojeści i skalpele

Sterylne ostrza wykonane ze stali węglowej lub nierdzewnej. Dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, umożliwiających dopasowanie ostrza do rodzaju wykonywanego zabiegu. Pakowane pojedynczo w opakowaniach po 100 sztuk. Kompatybilne z rękojeściami ze stali nierdzewnej. Dostępne także w formie bezpiecznych, wysuwanych skalpeli jednorazowych. Uwielbiane przez podologów rozmiary 10 i 20 świetnie sprawdzają się przy pracy ze zrogowaciałym naskórkiem, modzelami na śródstopiu, czy hiperkeratozie.

Ostrza i rękojeści z serii Fine

Ostrza z serii Fine umożliwiają wykonywanie najbardziej precyzyjnych i delikatnych zabiegów. Wykonane ze stali nierdzewnej, sterylne, pakowane pojedynczo w opakowaniach po 25 sztuk. Kompatybilne z szeroką gamą rękojeści Fine o różnych długościach, dających komfort i pełną kontrolę. Innowacyjne ostrza SM 61 i 62 będące świetnej jakości alternatywą dla dłut, chwalone są przez podologów za precyzję, która wymagana jest przy pracy z nagniotkami twardymi, małymi modzelami, czy odciskami. W odróżnieniu od klasycznego, popularnego na rynku podologicznym dłuta, unikatowy „mikro” rozmiar ostrzy z serii Fine zapewnia bezpieczeństwo nawet przy najbardziej skomplikowanych zabiegach w trudno dostępnych obszarach stopy.

Ostrza i rękojeści z serii PD

Ostrza z serii PD przeznaczone do standardowych zabiegów z zakresu podologii. Wykonane ze stali nierdzewnej, sterylne, pakowane pojedynczo w opakowaniach po 25 sztuk. Kompatybilne z walcowatą rękojeścią PD o długości 108 mm, umożliwiającą łatwą wymianę ostrzy. Niezawodne przy odciskach w okolicy paznokci, nagniotkach między palcami oraz modzelach na śródstopiu.

 

Dane kontaktowe:

Julia Kuźniak

julia@jksurgical.pl

+61 867 97 81

www.jksurgical.pl