WYDARZENIA, PRASA KOSMETYCZNA, KOBIECA, BIZNESOWA - WYDARZENIA, PRASA KOSMETYCZNA, KOBIECA, BIZNESOWA

WYDARZENIA, PRASA KOSMETYCZNA, KOBIECA, BIZNESOWA

logo_girls
OpisGIRLS Dziewczyny Trenują to nowa gazeta dla amatorek sportu, które mimo wielu innych obowiązków nie wyobrażają sobie życia bez treningów.
Plakat konferencji 07.06.2017 - nowy
OpisW imieniu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zagrożeń i bezpieczeństwa związanych z estetyzacją ciała do udział
MojSalonEU-Logo400x400 (Tweeter Profilowe)
OpisNasz portal, o nazwie MojSalon.eu działa jako baza salonów fryzjerskich i kosmetycznych z całej Polski, które zarejestrowały się na naszej stronie i oferują swoje usługi.
WirtualneKosmetyki_logo_białe
OpisWirtualneKosmetyki.pl to serwis informacyjny dedykowany specjalistom branży kosmetycznej.
10379792_836554576422973_8328791354889230568_o
OpisŁódzka Szkoła Mody - Kosmetologii - Fryzjerstwa ANAGRA istnieje od 2001 roku i jest placówką posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, wydającą świadectwa i zaświadczenia na druku MEN.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM