Ciekawostki - Szkolenia kosmetyczne, SPA, makijaż,zabiegi kosmetyczne

Ciekawostki

Algi w przemyśle kosmetycznym to jeden z popularniejszych i bardziej cenionych składników. Są częstym komponentem masek nawilżających oraz kremów i balsamów. Mają właściwości nawilżające i regenerujące, poprawiają gładkość skóry oraz działają antyoksydacyjnie. A jak działają na ludzki organizm gdy, zamiast wcierać je wraz z kremem w skórę, przyswajamy je drogą pokarmową?

Czy wiesz, że… miód i cukier to najlepszy sposób na gładkie usta?

Gładkie usta jak z reklamy? To trudne, a szczególnie teraz – w okresie jesienno-zimowym. Niskie temperatury, mróz, wiatr i ogrzewanie sprzyjają wysuszaniu się skóry oraz pierzchnięciu ust. Jak temu przeciwdziałać? Najczęściej okazuje się, że pomadka pielęgnująca to za mało, wówczas warto sięgnąć po oręż specjalny.

O nas

Portal Ambasada Kosmetyczna powstał w celu szerzenia wiedzy z szeroko rozumianej kosmetologii i nauk pokrewnych. Portal skierowany jest do osób z branży kosmetycznej: kosmetyczek, kosmetologów, podologów, właścicieli salonów kosmetycznych, właścicieli gabinetów medycyny estetycznej oraz osób świadomie dbających o swoją urodę i zdrowie.
Na portalu Ambasada Kosmetyczna znajdą Państwo m.in. specjalistyczne artykuły, porady kosmetyczne, konkursy z cennymi nagrodami, informacje o urządzeniach, produktach kosmetycznych do pielęgnacji profesjonalnej i pielęgnacji domowej, szkoleniach, kursach kosmetycznych oraz informacje o miejscach godnych polecenia, gdzie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych.
Ambasada Kosmetyczna to również organizator Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego dla profesjonalistów z branży kosmetycznej – www.kongreskosmetyczny.pl oraz Edukacyjnego Kongresu Podologicznego dla specjalistów ds. podologii.
Ponadto Ambasada Kosmetyczna to producent ekskluzywnej linii podologicznej COLORFUL (pianka zmiękczająca do stóp i pianka nawilżająca do stóp) oraz prowansalskich aromatycznych swiec do masażu L'AMIE DE PROVENCE.

Prywatnie wspieramy różne organizacje pomagające zwierzętom, dlatego w tym celu powstała zakładka POMAGAMY ZWIERZAKOM. W zakładce umieszczone są aktualne zdjęcia zwierząt, które potrzebują nowego domu i człowieka, który da im dużo miłości.

POMAGAMY ZWIERZAKOM